EN PL
LOGOWANIE

Aby się zalogować do swojego konta
wpisz login i hasło.

NEWSLETTER

Zapraszamy do skorzystania z naszego newslettera.
Wystarczy tylko dodać swój email.

Logo

RELACJA Z III EDYCJI ALPEJSKO-KARPACKIEGO FORUM WSPÓŁPRACY, 13-14.09.2014 RZESZÓW

W dniach 13-14 września 2014r. w Hali Podpromie odbyła się już kolejna, III Edycja Alpejsko-Karpackiego Forum Współpracy zorganizowana przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska przy współorganizacji ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpaci Pro Carpathia w ramach projektu pn. „Alpejsko-Karpacki Most Współpracy”, który współfinansowany jest przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z...

IV EDYCJA ALPEJSKO KARPACKIEGO FORUM WSPÓŁPRACY

  Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w IV edycji międzynarodowej imprezy targowo-konferencyjnej pod nazwą „Alpejsko-Karpackie Forum Współpracy”, która odbędzie się w Rzeszowie w Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów w dniach 20-21 listopada 2015 r. pod hasłem: „Szwajcarska jakość – karpacka przestrzeń – globalny klient”. Celem Forum jest promocja szwajcarskiego modelu rozwoju społeczno – gospodarczego, ...

I edycja "Alpejsko-Karpackiego Forum Współpracy" zakończona

I edycja "Alpejsko-Karpackiego Forum Współpracy" już za nami. Z poczuciem sukcesu i osiągnięcia założonych celów liczymy na udaną kontynuację w przyszłym roku.
Zachęcamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia!

Alpejsko-Karpackie Forum Współpracy - edycja 2013

W dniach 7-8 września 2013 r. w rzeszowskiej Hali Podpromie odbędzie się druga edycja "Alpejsko-Karpackiego Forum Współpracy" - międzynarodowej imprezy targowo-konferencyjnej. Serdecznie zapraszamy firmy, organizacje i instytucje zainteresowane udziałem w charakterze wystawcy do nadsyłania zgłoszeń. Udział w targach jest BEZPŁATNY!

Alpejsko-Karpackie Forum Współpracy – edycja 2014

W dniach 12-14 września 2014 r. w rzeszowskiej Hali Podpromie odbędzie się III już edycja międzynarodowej imprezy targowo-konferencyjnej "Alpejsko-Karpackie Forum Współpracy". Jest to kontynuacja inicjatywny podjętej przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska, mającej na celu promocję gospodarczą Karpat oraz wzbudzenie dyskusji na temat rozwoju regionu w oparciu o doświadczenie i sukcesy wysoko rozwiniętych górskich krajów...

PODRÓŻ KULINARNA PRZEZ ALPY I KARPATY

Pokaz kulinarny w wydaniu Pascala Brodnickiego jako prawdziwe kulinarne show, podczas którego nie sposób bęzie się nudzić.

Relacja z II edycji "Alpejsko-Karpackiego Forum Współpracy"

W dniach 7-8 września 2013 r. w rzeszowskiej Hali Podpromie odbyła się już druga edycja międzynarodowej imprezy targowo-konferencyjnej pod nazwą „Alpejsko-Karpackie Forum Współpracy”, której organizatorem było Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska. Wydarzenie zrealizowano w ramach projektu „Alpejsko-Karpacki Most Współpracy”, który współfinansowany jest przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z...

WYSTAWCY IV EDYCJI

LISTA WYSTAWCÓW

plakat_fb_1200x900.png

W ramach IV edycji „Alpejsko – Karpackiego Forum Współpracy” Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska oraz Stowarzyszenie „Pro Carpathia”  zapraszają na MIĘDZYNARODOWE TARGI WYSTAWIENNICZE, które odbędą się 21 listopada b.r.  w Centrum Kulturalno- Handlowe Millenium Hall.


Na zwiedzających czeka wiele atrakcji. Poznają Państwo Markę Karpacką „CARPATHIA” wszystkimi swoimi zmysłami. Wzmocnimy doznanie „sensoryki” karpackiej  poprzez prezentacje wyselekcjonowanych destynacji, ginących zawodów: krywulczarkę, koronczarkę, koszykarza oraz prezentację ofert turystycznych, które znajdą się w ofercie  Marki Karpackiej „Carpathia” takich jak  np. „Kraina Orlika”, szlaki narciarstwa biegowego „ Trasy przez lasy”, wyciąg narciarski na Magurze Małastowskiej, kat biecki, Skansen Przemysłu Naftowego na Magdalenie , Muzeum w Gorlicach, ekspozycja I wojny światowej, Dwór Karwacjanów i Gładyszów, Galeria w Gorlicach, Kasztel i skansen w Szymabarku, Zagroda Maziarska, Wysowa Zdrój, Muzeum Przyrodnicze w Ciężkowicach, Świątynie wpisane na listę UNESCO, Magurski Park Narodowy – Eko muzeum, Karpacka Troja, Stadnina Koni w Regietowie, Restauracja „Stary dworzec” i „Stary dworek”.

Uczestnicy targów będą sami mogli spróbować niezwykłej sztuki "pisania"ikony. Wystawa sanockiego artysty Adama Przybysza promować będzie  część zbiorów ikon znajdujących się w sanockim Zamku oraz Muzeum Budownictwa Ludowego.

Zaprezentujemy również produkty tradycyjne marki "Podkarpackie Smaki" promującej region Podkarpacki jako obszar o bogatym dziedzictwie kulturowym oraz kulinarnym.


To tylko niektóre z atrakcji czekających na gości.

 
W sumie ponad 20 stoisk  wystawienniczych z Polski, Ukrainy i Rumunii skupiających najlepsze produkty, atrakcje i usługi o charakterze karpackim:

stoisko nr 20 - KARPACKIE MIODY

stoisko nr 15 - JASŁO WINNE KLIMATY

stoisko nr 16 - JASIELSKI SZLAK WINNY

stoisko nr 17 - CARPATHIAN MYSTIC TOURS

stoisko nr  7 - OŚRODEK GARNCARSKI MEDYNIA

stoiska nr 18,19 -MAGICZNA KRAINA ŁEMKÓW I POGÓRZAN

stoisko nr 21 - KUFEREK Grażyna Sokołowska

stoisko nr  21 - MANUFAKTURA Agata Staroń

stoisko nr 6 -TOURIST INFORMATION CENTER OF TRUSKAVETS

stoisko nr 13 - LVIV OPEN TO THE WORLD

stoisko nr 23 - ASOCIATIA DISCOVER BUCOVINA

stoisko nr 2 - MIASTO SANOK

stoisko nr 3- GMINA ZARSZYN

stoisko nr 5 - UZDROWISKO IWONICZ S.A.

stoisko nr 4 - UZDROWISKO RYMANÓW S.A.                      .

stoisko nr 4 - UZDROWISKO HORYNIEC S.A.

stoisko nr 22 - CENTRUM PASTERSKIE

stoisko nr 14 - ZESPÓŁ LUDOWY GÓRNIACY

stoiska nr 8-12 - PODKARPACKIE SMAKI

 
Przy dźwiękach karpackiej muzyki będzie możliwość  degustacji regionalnych potraw i leczniczych wód mineralnych, dokonać zakupu smakowitych produktów i karpackich pamiątek.

Podczas targów będzie miała miejsce prezentacja pieczenia potraw regionalnych  w mobilnym piecu tradycyjnym opalanym drewnem. Potrawy będą zapiekane w unikalnych naczyniach glinianych wypalanych metodą „na siwo”

 
Karpaty zapraszają wszystkich do swojej mistycznej przestrzeni!

 

 

 

Załączniki:

Aktualności

News   |   11.11.2015

MIĘDZYNARODOWE TARGI WYSTAWIENNICZE JUŻ ZA TYDZIEŃ!!!

MIĘDZYNARODOWE TARGI WYSTAWIENNICZE JUŻ ZA TYDZIEŃ!!!

 

 

 

czytaj więcej
News   |   10.09.2015

ALPEJSO-KARPACKIE FORUM WSPÓŁPRACY - EDYCJA 2015

RUSZA IV EDYCJA ALPEJSKO-KARPACKIEGO FORUM WSPÓŁPRACY 19-20 LISTOPADA 2015

czytaj więcej
News   |   17.09.2014

RELACJA Z III EDYCJI ALPEJSKO-KARPACKIEGO FORUM WSPÓŁPRACY, 13-14.09.2014 RZESZÓW

W dniach 13-14 września 2014r. w Hali Podpromie odbyła się już kolejna, III Edycja Alpejsko-Karpackiego Forum Współpracy zorganizowana przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska przy...

czytaj więcej

PATRONATY

PATRONATY HONOROWE 2015


               msit.jpg    logoneu.jpg   gusk_gr.jpg    
logo_pe_pl.jpg Stanisław Ożóg 
Poseł do Parlamentu Europejskiego


 podkarpackie.jpg

 
       


 


                  ambasada_szwajcarii_w_pl.jpg    logo_pe_pl.jpg Marek Kuchciński  Wicemarszałek Sejmu  Rzeczypospolitej  Polskiej   konwencja_karpacka2.png
 
 

 


Wszelkie prawa zastrzeżone 2012
Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska
projekt: agencjainvitro.pl, realizacja: agendo.pl, system: Imperial CMS

Alpejsko - Karpackie Forum Współpracy wrzesień 2012 | Hala Podpromie ul. Podpromie 10, Rzeszów