EN PL
LOGOWANIE

Aby się zalogować do swojego konta
wpisz login i hasło.

NEWSLETTER

Zapraszamy do skorzystania z naszego newslettera.
Wystarczy tylko dodać swój email.

Logo

RELACJA Z III EDYCJI ALPEJSKO-KARPACKIEGO FORUM WSPÓŁPRACY, 13-14.09.2014 RZESZÓW

W dniach 13-14 września 2014r. w Hali Podpromie odbyła się już kolejna, III Edycja Alpejsko-Karpackiego Forum Współpracy zorganizowana przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska przy współorganizacji ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpaci Pro Carpathia w ramach projektu pn. „Alpejsko-Karpacki Most Współpracy”, który współfinansowany jest przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z...

IV EDYCJA ALPEJSKO KARPACKIEGO FORUM WSPÓŁPRACY

  Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w IV edycji międzynarodowej imprezy targowo-konferencyjnej pod nazwą „Alpejsko-Karpackie Forum Współpracy”, która odbędzie się w Rzeszowie w Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów w dniach 20-21 listopada 2015 r. pod hasłem: „Szwajcarska jakość – karpacka przestrzeń – globalny klient”. Celem Forum jest promocja szwajcarskiego modelu rozwoju społeczno – gospodarczego, ...

I edycja "Alpejsko-Karpackiego Forum Współpracy" zakończona

I edycja "Alpejsko-Karpackiego Forum Współpracy" już za nami. Z poczuciem sukcesu i osiągnięcia założonych celów liczymy na udaną kontynuację w przyszłym roku.
Zachęcamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia!

Alpejsko-Karpackie Forum Współpracy - edycja 2013

W dniach 7-8 września 2013 r. w rzeszowskiej Hali Podpromie odbędzie się druga edycja "Alpejsko-Karpackiego Forum Współpracy" - międzynarodowej imprezy targowo-konferencyjnej. Serdecznie zapraszamy firmy, organizacje i instytucje zainteresowane udziałem w charakterze wystawcy do nadsyłania zgłoszeń. Udział w targach jest BEZPŁATNY!

Alpejsko-Karpackie Forum Współpracy – edycja 2014

W dniach 12-14 września 2014 r. w rzeszowskiej Hali Podpromie odbędzie się III już edycja międzynarodowej imprezy targowo-konferencyjnej "Alpejsko-Karpackie Forum Współpracy". Jest to kontynuacja inicjatywny podjętej przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska, mającej na celu promocję gospodarczą Karpat oraz wzbudzenie dyskusji na temat rozwoju regionu w oparciu o doświadczenie i sukcesy wysoko rozwiniętych górskich krajów...

PODRÓŻ KULINARNA PRZEZ ALPY I KARPATY

Pokaz kulinarny w wydaniu Pascala Brodnickiego jako prawdziwe kulinarne show, podczas którego nie sposób bęzie się nudzić.

Relacja z II edycji "Alpejsko-Karpackiego Forum Współpracy"

W dniach 7-8 września 2013 r. w rzeszowskiej Hali Podpromie odbyła się już druga edycja międzynarodowej imprezy targowo-konferencyjnej pod nazwą „Alpejsko-Karpackie Forum Współpracy”, której organizatorem było Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska. Wydarzenie zrealizowano w ramach projektu „Alpejsko-Karpacki Most Współpracy”, który współfinansowany jest przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z...

AKTUALNOŚCI

Alpejsko-Karpackie Forum Współpracy - edycja 2013

News | 2013.02.28

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniach 7-8 września 2013 r. rzeszowskiej Hali Podpromie odbędzie się druga edycja "Alpejsko-Karpackiego Forum Współpracy" - międzynarodowej impezy targowo-konferencyjnej. 

Tegoroczna edycja odbywać się będzie pod hasłem ALPY-KARPATY - ENERGIA GÓR i będzie miała na celu zaprezentowanie potencjałów obszarów górskich w ujęciu energii ludzi, organizacji, instytucji i miejsc związanych z Alpami i Karpatami. Energię rozumiemy szeroko: jako kompozycję aktywności ludzi i środowisk, zdolności instytucjonalnych samorządów i organizacji pozarządowych, bogactwa naturalnego i kulturowego gór - przede wszystkim Karpat, ale również Alp i innych górskich regionów Europy.

Głównym wydarzeniem w ramach Forum będą Międzynarodowe Targi Karpackie – wielka impreza targowo-wystawiennicza, na której wystawcy z kilkunastu krajów europejskich oraz Karpat zaprezentują swoje oferty. Targom towarzyszyć będą debaty, panele i dyskusje z udziałem polskich i zagranicznych ekspertów dotyczące problemów, zagrożeń, szans i wyzwań stojących przed Euroregionem Karpackim i jego partnerami.

JUŻ TERAZ STOWARZYSZENIE EUROREGION KARPACKI POLSKA PROWADZI REJESTRACJĘ WYSTAWCÓW! Serdecznie zapraszamy do udziału firmy i organizacje przede wszystkim z branży energetycznej, związane z czystą energią odnawialną, jak również tradycyjną, a także reprezentantów branży turystycznej, która stanowi bardzo istotny element wykorzystania "energii" gór. Zapraszamy także producentów regionalnych - w końcu to górskie regiony obfitują w oryginalne i właściwe tylko nim wyroby, również miasta i gminy.

Udział w targach jest bezpłatny. Organizator zapewnia stoisko ze standardowym wyposażeniem oraz wyżywienie na czas trwania targów (lunch na Hali Podpromie 7 i 8 września). W celu zgłoszenia udziału prosimy o wypełnienie i przesłanie do Organizatora formularza zgłoszeniowego (pobierz). 

Wszelkie informacje można uzyskać w Biurze Planu Partnerstwa, Informacji i Promocji: 
tel.: 17 857 63 69
e-mail: afryc@karpacki.pl. eskibinska@karpacki.pl

FOLDER INFORMACYJNY

PATRONATY

PATRONATY HONOROWE 2015


               msit.jpg    logoneu.jpg   gusk_gr.jpg    
logo_pe_pl.jpg Stanisław Ożóg 
Poseł do Parlamentu Europejskiego


 podkarpackie.jpg

 
       


 


                  ambasada_szwajcarii_w_pl.jpg    logo_pe_pl.jpg Marek Kuchciński  Wicemarszałek Sejmu  Rzeczypospolitej  Polskiej   konwencja_karpacka2.png
 
 

 


Wszelkie prawa zastrzeżone 2012
Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska
projekt: agencjainvitro.pl, realizacja: agendo.pl, system: Imperial CMS

Alpejsko - Karpackie Forum Współpracy wrzesień 2012 | Hala Podpromie ul. Podpromie 10, Rzeszów